Kaip dirbame?

Mūsų darbo stilių padiktavo Kaizen įvykio (Blitz kaizen) formatas: suplanuoti tikslai, žmonių vaidmenys, užduotys ir daug praktikos ir veiksmo, todėl didžiausią laiko dalį įmonėse praleidžiame praktiniuose užsiėmimuose ugdydami darbuotojus suprasti problemas ir įveikti kliūtis. Turime sukaupę didžiulį bagažą praktikos, matėme ir dirbome su pasaulinio lygio Lean mokytojais. Tiksliai žinome, kad nėra geresnio žinių gavimo būdo už praktinius eksperimentus gemboje. Mes nedarome „gražių“ įmonių, kur verslo turistai gali pasivaikščioti spalvingomis vizualizacijos „gatvėmis“ ir pasigrožėti gausybe rodiklių ir grafikų. Mums labai svarbu, kad jūs ir jūsų komanda padarytumėte savo įmonę ar organizaciją geresnę savo klientams ir sau. Tokiu būdu laimime visi kartu.

Programa apima kelias sritis:

Susisiekime ir susiplanuokime mūsų vizitą jūsų įmonėje: susipažinsime, prisistatysime, pasikalbėsime su jūsų komanda, pastebėsime verslo procesus ir išklausysime, kokių turite iššūkių.

Suplanuosime dar vieną vizitą, kurio metu atliksime verslo procesų analizę, stebėjimus, surinksime faktus, kad galėtume parengti gerą pasiūlymą ir paaiškinti, kaip ir kiek galima pasiekti. Kitaip sakant, tai jūsų įmonės potencialo analizė. 

Suplanuosime ir padarysime savo  pasiūlymo pristatymą visai jūsų vadovų komandai, apie tai ką siūlome tobulinti, ir ko ir kiek galima iš to tikėtis. Atsakysime į visus klausimus.

Pasiūlymo turinys:
  1. Pokyčių planas (ką darysime, ko tikimės)
  2. Mokymų planas (kokių kompetencijų / gebėjimų reikia, norint įgyvendinti pokyčius)
  3. Pažangos matavimo metodai (rodikliai, tikslai, periodinė peržiūra ir kontrolė)
  4. Pokyčių komanda (ką būtinai turime įtraukti į mokymus ir pokyčius)
  5. Visa projekto apimtis, terminai ir investicijos kaina.

Jei apsisprendėte, tuoj pat atsiųsime sutartį.